Datum
Tijdstip
Orthomoleculair Epigenetisch Therapeut (OET)
Opleiding

Deze opleiding is het vervolg op het traject tot orthomoleculair adviseur (OAB en OAG), met verdiepende kennis en vaardigheden om als orthomoleculair therapeut aan de slag te gaan. De hoogste stap in het orthomoleculaire opleidingstraject om op verantwoorde wijze praktijk te voeren.

Let op: de editie die start op 19 januari 2026 is in hybride vorm (klassikaal + online). De editie die 6 mei 2026 van start gaat is volledig klassikaal.

Deze volwaardige opleiding leidt op tot Orthomoleculair Epigenetisch Therapeut en is bedoeld voor professionals die zich willen verdiepen in voeding, epigenetica en praktische diagnostiek. De opleiding combineert theorie en praktijk, met aandacht voor systemen denken, casuïstiek en praktijkvoering. De opleiding bestaat uit 18 lesdagen (9 blokken), start op 19 januari 2026 en wordt in een hybride vorm aangeboden: 6 klassikale dagen in Hoofddorp en 12 live online lesdagen. Na afronding kunt u direct aan de slag als zelfstandig therapeut. De opleiding heeft een studiebelasting van 60 ECTS en wordt geaccrediteerd via erkende beroepsorganisaties.

Docenten

Wouter de Jong, Tanja Visser, Marijke de Waal Malefijt, Evert Berkelaar, Erik-Alexander Richter, Erik Schut, Audrey van Oosten, Anna Kruyswijk, Lienke van Deuzen

Event soort
Cursus
Trefwoorden
Online
Online
Adres

Jacobus Spijkerdreef 430
2132 PZ Hoofddorp
Nederland

Telefoon
E-mail
Accreditatie
Dit event wordt geaccrediteerd
Prijs
€1995.00